מחירי חיטוי מאגרי מים-
כמה זה אמור לעלות?

חיטוי מאגרי מים – מחיר

אז כמה זה עולה לנו תכלס?

קשה כמובן לדייק במחיר חיטוי מאגר מים משום שישנם מספר פרמטרים שיש לבדוק בשטח , ובכל זאת ניתן סקאלה כדי להבין איך התמחור עובד: 

עבור חיטוי מאגרי מים הגדולים מ-10 קוב ולא יותר מ-15 קוב המחיר יהיה כ-130 ₪ לקוב.
במאגרים הגדולים מ-20 קוב וקטנים מ-25 קוב העלות תהיה כ-120 ₪ לקוב.
מאגרים בין 25 קוב ל-30 קוב המחיר יהיה כ- 110 ₪ לקוב.
מאגר מים בעל נפח המכיל למעלה מ-30 קוב המחיר יהיה כ-100 ₪ לקוב.

באם רוצים לדעת את טווח המחירים של חיטוי מאגרי מים בצורה מדוייקת, כדאי להיוועץ באיש המקצוע שיגיע למקום המאגר, כמו גם בסוג החיטוי.

בדיקה של דיגום המים יכולה לנוע בין 150 ל-400 ש"ח. חיטוי צנרות מים לטופס 4 יכול להיות כמה מאות ₪ כמו גם כמה אלפי ₪.  חיטוי צנרת יכול להיות מספר שקלים למטר, בעוד שחיטוי מאגרי מים, יכולים להיות בסביבות האלפי ₪, בהתאם לנפח המאגר.

לקבלת הצעה לניקוי מאגר מים הכניסו פרטים

האם ניקוי מאגרי מים זו פרוצדורה המיועדת למפעלים, לממשלות, למבני תעשייה – וכן הלאה – או שזו פרוצדורה שיכולה לעניין ולהתאים לכל אדם, בבתים רגילים, נורמטיביים "וסטנדרטיים"? ובכן, לכל בית יש מאגר מים שהוא עושה בו שימוש באופן קבוע – והנושא שלפנינו הוא טיהור אותם מאגרי מים, כך שהם יהיו בטוחים ונקיים לשימוש. אז כן, נתחיל ונגיד מראש ולמפרע שניתן לבצע חיטוי מאגרי מים באופן עצמאי – ויש לכך כל מיני עקרונות וקווים מנחים – כאשר המטרה הגבוהה מכל היא פשוט לקבל מאגר מים נקי ומתאים לשימוש – האין זה נפלא?

סוגי מאגרי מים

יש כל מיני סוגים שונים של מאגרי מים. רבים מהם נמצאים סביבנו, בהרבה מן המקומות בהם אנחנו נמצאים – כיוון שמים ממלאים תפקיד מאוד חשוב וחיוני לבריאות שלנו, ואנחנו מייחסים להם חשיבות – על כן אנחנו שמים לב היכן יש מקורות מים בסביבתנו. באם מדובר במאגרי מים המצויים במערך של אספקת מים ליישוב, או במאגרי מים המוצבים בשדרות חקלאיים – כך שתהיינה יכולת השקיה זמינה – גם בעתות של הפסקת מים, ניתן להבחין כך במאגרי מים זמינים. יתרה מכך – יש מאגרי מים המצויים בקרבת מפעלי מזון ומשקאות, והשימוש במאגרים אלו הוא על מנת לאגור מים גולמיים – כמו גם אגירת מים שעברו תהליכי טיהור שונים ומתאימים – כמו גם מאגרי מים השמשים את פסי הייצור, כמו גם קווי המילוי של אריזות המוצר.

מאגרי מים בסביבה הביתית

יחד עם כל סוגי מאגרי מים אלו – ישנם כאלו המצויים גם בסביבה ביתית רגילה בה בני אדם חיים, לכל דבר ועניין – גם אם לא תמיד שמים לב אליהם – על אף שכדאי, ולו כדי להעריך ולהוקיר תודה. דוד שמש ודוד חשמלי – לדוגמה – הם דוגמה למאגרי מים. בר מים, על שיש המטבח – בין אם מספק מים חמים או מים קרים – הוא דוגמה נוספת למאגר מים. גם מכונת קפה – יכולה להיות סוג של מאגר מים, ואף מאגר חלב – שכן אנחנו אוגרים בהם מים וחלב – כמו גם מערכות אחרות שיש בהן משחק עם מים – יכולות להיות מעין מאגר מים.

צור קשר בווצאפ
Send via WhatsApp